Ferdinand Stransky
Lot 110-024484/0005
Akt
Öl auf Karton
26.4 x 16.1 in (67.0 x 41.0 cm)
Lot 110-024484/0005
Akt
Öl auf Karton
€ 300
Auction: -41 days
City: Wien | Favoriten
Auction: May 06, 2024 10:30 AM
Auction number: 104540
Auction name: Art, antiques, furniture and technology
signiert und datiert Stransky 48