As of May 17, 2024
Josef Schwemminger
Lot 138-084301/0003
Im Hochgebirge
Aquarell auf Papier
5.9 x 8.3 in (15.0 x 21.0 cm)
Lot 138-084301/0003
Im Hochgebirge
Aquarell auf Papier
5.9 x 8.3 in (15.0 x 21.0 cm)
€ 300
Auction: -6 days
Auction: May 28, 2024 10:31 AM
Auction number: 105440
Auction name: Prints, drawings and watercolors until 1900
signiert Jos. Schwemminger
signiert Jos. Schwemminger