Ludwig Merwart

Lot 19
Ohne Titel (55/1971)

15.5 x 11.8 in (39.3 x 29.9 cm)

Lot 19
Ohne Titel (55/1971)

€ 180
Auction: -12 days

Auction: May 07, 2024 10:06 AM
Auction number: 105380
Auction name: Modern and Contemporary Prints
signiert L Merwart und mut 55/1971 bezeichnet