Hans Frank

Lot 225
Lärchenboden, 1947
werknummeriert: V. Z. 794

27.6 x 29.5 in (70.0 x 75.0 cm)

Lot 225
Lärchenboden, 1947
werknummeriert: V. Z. 794

€ 1,000 - 1,400
Auction: -12 days

Auction: May 07, 2024 03:50 PM
Auction number: 104564
Auction name: Spring auction
signiert: Hans Frank, datiert: (19)47, datiert

2 other works by Hans Frank