Erro (Gudmundur Gudmundsson)
Lot 193-017574/0004
Farblithografie
19.7 x 15.0 in (50.0 x 38.0 cm)
Lot 193-017574/0004
Farblithografie
€ 300
Auction: -6 days
City: Klagenfurt
Auction: May 08, 2024 10:52 AM
Auction number: 104576
Auction name: Art Antiques and Jewelry
signiert Erro
signiert Erro
3 other works by Erro (Gudmundur Gudmundsson)
8 days | Bukowskis Stockholm
Erró (Gudmundur Gudmundsson)
774
The Banker
, 1980
Canvas
€ 8,600 - 11,000
8 days | Bukowskis Stockholm
Erró (Gudmundur Gudmundsson)
775
Serie spatiale
Canvas
€ 8,600 - 11,000
23 days | Van Ham Kunstauktionen
Erró (Gudmundur Gudmundsson)
620A
Untitled (Hommage a Picasso)
, 2020
Mixed media
€ 8,000 - 12,000
Erro (Gudmundur Gudmundsson)
Pop Art